Polub Projektowo na Facebook

Wnętrza
Dabińska

Nazywam się Magdalena Dabińska i prowadzę studio projektowania wnętrz.

Z największą przyjemnością przygotuję dla Ciebie projekt wnętrza spełniający wszelkie wymagania zarówno praktyczne jak i wizualne.

Projektant wnętrz Magdalena Dabińska

Własna firma jest dla mnie kolejnym etapem rozwijania świadomie obranej ścieżki zawodowej, która jednocześnie jest moją pasją.

Na swoim koncie posiadam liczne realizacje wnętrz i kompleksów wnętrzarskich, które powstały od fundamentów według moich projektów technicznych i estetycznych.

Współpraca z wykonawcami

Współpracuję z doświadczonymi wykonawcami i ekipami rzemieślników, koordynując ich wysiłek we wdrażanie zaprojektowanej koncepcji.

Mając z nimi stały kontakt oraz wiedzę jak pracują mogę zaproponować jednocześnie ciekawe jak i możliwe do zrealizowania koncepcje.

Wiedza, edukacja

Uczyłam się w liceum plastycznym, następnie studiowałam historię sztuki.

Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie zdobyłam tytuł architekta wnętrz.

Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie zaoferować Państwu projekt wnętrza, które będzie się wyróżniało oraz które będzie skrojone pod Państwa oczekiwania. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie.

Kilka pytań do Projektowo...

Mój ulubiony styl projektowania to…  Nie ma jednego wybranego, we wszystkich jest coś intrygującego. Lubię coś czasem namieszać w stylach, wtedy nie jest nudno i przewidywalnie.

W projektowaniu najtrudniejsze jest…  to,  że inwestorzy boją się kolorów.

W projektowaniu najprzyjemniejszy jest… efekt końcowy, realizacja, widok zadowolonych ludzi, którym dobrze i wygodnie się mieszka.

Inspiracją w pracy dla mnie… są ludzie, z którymi przychodzi mi pracować.  Jeśli mają zamieszkać w danym wnętrzu to zawsze staram się dowiedzieć o nich jak najwięcej.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie…  zarówno w polskich jak i zagranicznych denerwuje mnie takie trochę odrealnienie –  tak jakby ktoś zwrócił uwagę tylko i wyłącznie na wygląd, zero funkcji.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Jest ich naprawdę dużo, bardzo lubię lampy firmy Karman -są zabawne i piękne, takie „niepoważne”, każdy kolejny projekt mnie zaskakuje.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… Kocham wszystkie kolory, można wspaniale bawić się ich łączeniem.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…  wielkie historyczne postacie jak m.in Louis Sullivan czy Eero Saarinen.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Jest ich bardzo długa lista m.in Normann Copenhagen, Alessi, Bloomingville, Seletti, itd…

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym… może ​​rzeźbiarzem 🙂 

Zapraszam do współpracy

Magdalena Dabińska